Tydzień Kultury Armenii

testSzanowni Państwo,

zapraszamy na Tydzień Kultury Armenii pod hasłem ,,OD URATU DO ARMENII’’, który odbędzie się w szkole podstawowej nr 114 w Krakowie w dniach 20.11 – 24.11.2017 r.
Współorganizatorem wydarzenia jest Instytut Ochrony Przyrody PAN.

Impreza ta zorganizowana jest z okazji 123 rocznicy urodzin patrona szkoły Arkadego Fiedlera. W ramach wydarzenia zaplanowane są liczne występy wokalno-muzyczne, teatralne i wykłady, które będą prowadzone przez naukowców, pasjonatów, podróżników oraz warsztaty, konkursy, wystawy.

Uroczystość otwarcia Tygodnia Kultury Armenii rozpocznie się 20 listopada (poniedziałek) o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 114 im. Arkadego Fiedlera w Krakowie, ul. Łąkowa 31.

Zachęcamy do zapoznania się z przewidzianymi atrakcjami w PROGRAMIE oraz ZAPROSZENIU