Doktoranci

mgr Michał Bełcik,  belcik@iop.krakow.pl, Zakład Bioróżnorodności - Przedstawiciel Doktorantów IOP PAN

mgr Maciej Bonk,  bonk@iop.krakow,pl, Centrum Natura 2000

mgr inż. Jacek DołęgaZakład Ochrony Ekosystemów

mgr Monika Eliasz-Kowalska,  eliasz@iop.krakow.pl, Zakład Biologii Wód im. Karola Starmacha

mgr Monika Hoffmann,  hoffman@iop.krakow.pl, Zakład Ochrony Fauny - Zespół badawczy ˮEkologia integracyjna i stosowanaˮ

mgr Joanna Kołodziejczyk, kolodziejczyk@iop.krakow.pl, Zakład Ochrony Fauny

mgr inż. Joanna Kosiba,  kosiba@iop.krakow.pl, Zakład Biologii Wód im. Karola Starmacha

mgr Wojciech Krztoń, krzton@iop.krakow.pl, Zakład Biologii Wód im. Karola Starmacha

mgr Dorota Kwaśna, kwasna@iop.krakow.pl, Zakład Ochrony Ekosystemów

mgr Aida Parres Lluch, aida@iop.krakow.pl,  Zakład Ochrony Fauny - Zespół badawczy ˮEkologia integracyjna i stosowanaˮ

mgr Małgorzata Łaciak,  laciak@iop.krakow.pl, Zakład Ochrony Ekosystemów

mgr Aleksandra Łoś,  los@iop.krakow.pl, Zakład Bioróżnorodności

mgr Anna Misiewicz,  misiewicz@iop.krakow.pl, Zakład Bioróżnorodności

mgr inż. Jolanta Pilch,  pilch@iop.krakow.pl, Zakład Geoochrony

mgr Sylwia Pustkowiak, pustkowiak@iop.krakow.pl, Zakład Bioróżnorodności

mgr Mateusz Raczyński,  raczynski@iop.krakow.pl, Zakład Ochrony Ekosystemów