Relacja z XVII Festiwalu Nauki w Krakowie 2017

testInstytut Ochrony Przyrody PAN  wraz z Instytutem Systematyki I Ewolucji Zwierząt aktywnie uczestniczyli w tegorocznej XVII- tej edycji  Festiwalu Nauki i Sztuki Krakowie. Była to piąta odsłona Festiwalu w wykonaniu IOP PAN. Z relacji uczestników wynika, że i tym razem stanęliśmy na wysokości zadania.

Krótka relacja, zdjęcia z tego co się działo 24 maja 2017 roku w ramach Festiwalu oraz podziękowania znajdują się w pliku pdf, który można otworzyć po kliknięciu na poniższy tekst:

Ryc. Hanna Kuciel, Daphnia

PODZIĘKOWANIA I RELACJA Z FESTIWALU NAUKI I SZTUKI 2017

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć utworzonej z wybranych rysunków autorstwa uczniów Krakowskich szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz przedszkolaków biorących udział w Festiwalu: Przedszkole Nr 36 im. Żaczka Krakowskiego, Szkoła Podstawowa Nr 114 im. A. Fiedlera, Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum – Salwator, Gimnazjum Akademickie Nr 6 im. Fryderyka Chopina, Gimnazjum nr 23 im. Uniwersytetu Jagiellońskiego, Gimnazjum nr 8 im. ks. prof. Józefa Tischnera STO oraz  III Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO im. Juliusza Słowackiego.

Prace zostały wykonane w ramach zajęć na stoisku ,,Co w wodzie pływa i nie koniecznie ryba się nazywa?’’
Fot. Kamil Najberek:

GALERIA ZDJĘĆ: