XVII Festiwal Nauki w Krakowie, 24-27 maja 2017

testInstytut Ochrony Przyrody PAN wraz z Instytutem Systematyki i Ewolucji Zwierząt PAN serdecznie zapraszają na zajęcia zorganizowane w ramach XVII edycji Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie, które odbędą się dnia 24 maja 2017 r.

Szanowni Państwo!

Z powodu zapowiadanych przez synoptyków na 24 maja bardzo złych warunków atmosferycznych zajęcia które zaplanowano na Skałkach Twardowskiego w ramach XVII edycji  Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie, zostały przeniesione do MUZEUM PRZYRODNICZEGO Instytutu Systematyki i Ewolucji Zwierząt PAN, ul. Św. Sebastiana 9 w Krakowie.

Za utrudnienia przepraszamy!

Zachęcamy do odwiedzenia nas w Muzeum Przyrodniczym w środę 24 maja.

Ze względu na nową lokalizację wydarzenia zapewniamy gościom więcej atrakcji, wspaniałą naukę poprzez zabawę.

"W zgodzie z naturą" ˗ hasło przewodnie tegorocznego Festiwalu jest szczególnie bliskie badaczom naszych Instytutów. W związku z tym XVII edycja Festiwalu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Specjalny program przygotowany przez pracowników obu Instytutów PAN zostanie zaprezentowany w ciekawym miejscu którym jest Muzeum Przyrodnicze. Miejsce to oraz fachowe wskazówki specjalistów zagwarantują uczniom Państwa Szkoły niepowtarzalną możliwość prowadzenia obserwacji i zdobywania wiedzy przyrodniczej. Zajęcia obejmują różnorodne warsztaty przyrodnicze, gry i zabawy edukacyjne.

Zachęcamy do zapoznania się z załączoną ulotką reklamową, na której znajdą Państwo informacje o przewidzianych atrakcjach i godzinach w których będzie odbywał się Festiwal.

W celu zasięgnięcia dodatkowych informacji prosimy kontaktować się z panem Kamilem Najberkiem, IOP PAN (666381569; najberek@iop.krakow.pl) lub panią Kornelią Skibińską, ISEZ PAN (881317896; yukisiak@gmail.com).